NOWA INWESTYCJA - LASER ŚWIATŁOWODOWY 3kW

Image layer Image layer
Image layer

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA CYNKOWNIA W REGIONIE

więcej

NOWA INWESTYCJA EXPO-DREW

Hala produkcyjno-magazynowa
o powierzchni 3700m2.
Cynkownia galwaniczna oraz automatyczna linia lakiernicza.

więcej
Image layer Image layer Image layer
Image layer Image layer Image layer Image layer

WYSPOSAŻENIE SZKÓŁ
I PRZEDSZKOLI

Producent zestawów mebli, bibliotek oraz szatni dla instytucji oświatowych, przedszkoli i szkół

Witamy na naszej stronie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wszystkie potrzebne informacje, w szczególności o oferowanych przez nas produktach oraz usługach. Jesteśmy wdzięczni za to, że tylu klientów na całym świecie darzy nas zaufaniem i korzysta z naszych produktów.

Sklep Internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie produkowane przez nas skrzynki pocztowe, meble łazienkowe, meble dla dzieci oraz ofertę dla przemysłu.

Zapraszamy - sklep.expodrew.pl

sklep internetowy

Cynkownia Opoczno

Zapraszamy do nowopowstałej ocynkowni galwanicznej w Opocznie. Zapewniamy niskie ceny, szybki czas realizacji, terminowość wykonania zleceń, dużą moc przerobową, wysoką jakość wykonanej usługi.

zobacz więcej

Meble łazienkowe

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą wizją zagospodarowania przestrzeni łazienkowej.
Wszystkie meble wchodzące w skład systemu EXconception, zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania naszych klientów. Podczas procesu ich powstawania staramy się uzyskać optymalną funkcjonalność, jednocześnie nie zapominając o estetycznym wyglądzie.

Meble łazienkowe

Skrzynki pocztowe

Nasze skrzynki pocztowe wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość wykonania. Nasze produkty kierujemy do osób, które cenią sobie futurystyczny design i eleganckie dodatki do ozdoby posesji. Materiał, z którego wykonane są skrzynki jest solidny i trwały, dzięki temu skrzynki są szczelne i bezpieczne niezależnie od warunków atmosferycznych.

Skrzynki pocztowe

Place zabaw

Tam gdzie są place zabaw dzieci znajdują nie tylko wiele radości i powodów do uśmiechu, ale także rozwijają swoje pierwsze zdolności fizycznie i współpracy w grupie. Jest to szczególnie ważne dla rodziców którzy chcą by ich dzieci rozwijały się prawidłowo.

Place zabaw

Zaufali nam:


P.P.H.U. EXPO-DREW Kazimierz Pacan
Sołek 5 26-300 Opoczno
NIP: 768-162-19-29
Oddział Opoczno: P.P.H.U. EXPO-DREW
26-300 Opoczno ul. Piotrkowska 197a