UWAGA: Od 28 maja 2023 nastąpiła zmiana formy prawnej firmy.
Zmianie ulega NIP oraz adres siedziby firmy.


Siedziba firmy:EXPO-DREW Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 197a
26-300 Opoczno
NIP: 7681850222

e-mail: biuro@expodrew.pl

Oddział Sołek:EXPO-DREW
26-300 Opoczno
Sołek 5

e-mail: biuro@expodrew.pl

Cynkownia Galwaniczna Opoczno:26-300 Opoczno
ul. Piotrkowska 197a
Kierownik tel.: 518 257 670
e-mail: cynkownia@expodrew.pl

Laboratorium:e-mail: laboratorium@expodrew.pl

KadryKadry - 515 23 24 89

TransportTransport - 513 10 22 30

Ogrodzenia, Altany i Pergole, Meble ogrodoweDaniel - 509 224 803

Produkcja

Manager ds. handlu

Czesław Pacan,   czeslaw@expodrew.pl,   tel. 502 61 66 79

Produkcja ekspozytorów

Dyrektor ds. produkcji - Zapytania o produkcję ekspozytorów

Janusz Pacan,   janusz@expodrew.pl,   tel. 509 224 807


Dział Ekspozytorów - Obróbka Metalu.

Gubiec Elżbieta,   dpe@expodrew.pl,   tel. 509 994 856


Dział Ekspozytorów - Obróbka Drewna

Leszek Kędziora,   leszek@expodrew.pl,   tel. 509 99 48 49


Lakiernia proszkowa.

Kierownik,   tel. 518 257 670


Place zabaw, Siłownie zewnętrzne

Jacek Słowikowski,   jacek.s@expodrew.pl,   tel. 502 249 004


Dział Metalowy

Cięcie laserem CNC - blachy, profile, rury. Gięcie CNC rur.
Jacek Nita,   jacek.n@expodrew.pl,   tel. 789 331 252


Drukarnia

(druk UV, solvent, cięcie laserem, lakiernia)
Drukarnia,   drukarnia@expodrew.pl,   tel. 669 046 373


DPE Dział Przygotowania Ekspozycji

(usługi wyklejania plansz ekspozycyjnych dla Marketów Budowlanych
Salonów Płytek Ceramicznych)

Gubiec Elżbieta,   dpe@expodrew.pl,   tel. 509 994 856