UWAGA: umawiając się na spotkanie lub dostawę, proszę ustalić miejsce spotkania - oddział Sołek lub oddział Opoczno

Siedziba firmy mieści się w Sołku koło OpocznaP.P.H.U. EXPO-DREW.
Kazimierz Pacan
Sołek 5
26-300 Opoczno
NIP: 768-162-19-29

e-mail: biuro@expodrew.pl

Oddział Opoczno:P.P.H.U. EXPO-DREW
Kazimierz Pacan
26-300 Opoczno
ul. Piotrkowska 197a

e-mail: biuro@expodrew.pl

Cynkownia Opoczno:26-300 Opoczno
ul. Piotrkowska 197a
Kierownik - Piotr Czerwiński - tel.: 512 100 992
e-mail: cynkownia@expodrew.pl

Laboratorium:e-mail: laboratorium@expodrew.pl

telefonytelefon stacjonarny: (44) 755 00 27
fax: (44) 755 00 27 wew. 13
Ksigowość- (44) 755 00 27 wew. 12
Kadry- (44) 755 00 27 wew. 13 lub 515 232 489
Fax - (44) 755 00 27 wew. 14
Produkcja- (44) 755 00 27 wew. 15
Transport - (44) 755 00 27 wew. 1 lub 500 082 035
Dział Stolarni - Sołek (44) 754 13 46



Manager ds. handlu

Czesław Pacan,   czeslaw@expodrew.pl,   tel. 502 61 66 79


Produkcja ekspozytorów

Dyrektor ds. produkcji - Zapytania o produkcję ekspozytorów

Janusz Pacan,   janusz@expodrew.pl,   tel. 509 224 807


Dział Ekspozytorów - Obróbka Metalu.

Marek Pogorzała pogorzala.m@expodrew.pl,   tel. 500 402 492


Dział Ekspozytorów - Obróbka Drewna

Leszek Kędziora,   leszek@expodrew.pl,   tel. 509 99 48 49


Lakiernia proszkowa.

Piotr Czerwiński,   tel. 512 100 992


Place zabaw, Siłownie zewnętrzne

Jacek Słowikowski,   jacek.s@expodrew.pl,   tel. 502 249 004


Dział Metalowy

Cięcie laserem CNC - blachy, profile, rury. Gięcie CNC rur.
Jacek Nita,   jacek.n@expodrew.pl,   tel. 789 331 252


Drukarnia

(druk UV, solvent, cięcie laserem, lakiernia)
Drukarnia,   drukarnia@expodrew.pl,   tel. 44 755 00 27 w.22


DPE Dział Przygotowania Ekspozycji

(usługi wyklejania plansz ekspozycyjnych dla Marketów Budowlanych
Salonów Płytek Ceramicznych)

Daniel Telus,   danieltelus@expodrew.pl,   tel. 509 224 803